מדיניות משלוחים

כל הזמנה בחנות דיש וויש באינטרנט מטופלת בד"כ תוך 24 שעות (למעט ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג).

 

 • שליח עד הבית – עלות: 25 ₪.אנו שולחים כל הזמנה עם שליח של חברת "צ'יטה שליחויות" בעלות  של 25 ש"ח בלבד, ללא מגבלת פריטים.
  זמני המשלוח משתנים ונעים בין 1-3 ימים לערים המרכזיות ועד 7 ימים לישובים מרוחקים יותר.
  שעת הגעת השליח תלויה במסלול של חברת השליחויות, אין לנו שליטה על השעה. חברת השליחויות פועלת בין השעות 8 בבוקר ל-5 אחה"צ, חברת השליחויות אינה ערוכה לאספקה בשעות הערב.
  אנא שימו לב – שינוי כתובת משלוח לאחר שהחבילה יצאה ממחסננו כרוכה בעלות של 25 ש"ח, כיוון שזה מחייב החזרת החבילה למרכז מיון והעלאה על קו חלוקה חדש.
  בהזמנת משלוחים יום ההזמנה אינו נחשב במניין ימי המשלוח. כמו כן, הזמנות בימים שישי ושבת מטופלות כהזמנות שבוצעו ביום ראשון.
  למושבים, קיבוצים וישובים מרוחקים חברת השליחויות מגיעה אחת לשבוע בלבד.

*  יחד עם זאת, בכל בעיה ניתן ליצור עמנו קשר בדוא"ל info@dishwish.co.il.

 

 • דואר רשום – עלות: 15 ₪.

 

 • בקניה מעל 299 ₪ משלוח חינם עם שליח עד הבית.


אבטחת מידע, תשלומים ופרטיות

ניתן לשלם באמצעות כל כרטיסי האשראי למעט דיינרס. התשלום מתבצע באחת משתי האפשרויות הבאות:
א. ניתן לשלם בשקלים בכל כרטיסי האשראי התשלום מתבצע דרך שרותי הסליקה של חברת טרנזילה או דרך מנגנון PAYPAL, אין צורך ליצור חשבון משתמש בפייפאל, על מנת לבצע תשלום באמצעות כרטיסי האשראי.
ב. באמצעות חשבון PayPal

החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה. אנו נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע .

במקרים שאינם בשליטתינו ו/או הנובעים מכוח עליון , האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יגיע לגורם עוין.

 

גלישה באתר ו/או רכישת מוצר בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הכתוב לעיל, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מהתנאים הללו, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.